KONST / Litografier / Färglitografi 9075248
nr 907 5248
Färglitografi
8 st, Oidentifierad konstnär, signerade, bladets mått: 63x47
Utrop:
1.000 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 augusti 2014
kl 20:36:09
24/8 18:35:55